УВАГА ЗМІНИ!
 
Вельмишановний колего!
 
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України» відповідно до "Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково - практичних конференцій 2020 року”  16 квітня 2020 року проводить науково-практичну конференцію “Актуальні питання дитячої нутриціології”.
 
Згідно Постанови Кабінету Міністрів про обмеженням проведення масових заходів та конференцій більше 10 осіб, формат науково-практичної конференції змінюється.
 
Відтепер Ви маєте змогу долучитися до конференції в режимі онлайн – трансляції.
 
Запис конференції буде доступний для перегляду протягом 5 днів після закінчення заходу.
 
Всі учасники отримають стандартний сертифікат  - 20 балів.
 
Звертаємо Вашу увагу, що квитки,  сплачені до 13 березня 2020 р. є дійсними.
 
Квитки  без харчування дорівнюються квиткам на онлайн-конференцію.
Для квитків з харчуванням будуть надані права онлайн трансляції, а гроші на харчування повернені (у разі, якщо карантин буде подовжений).
 
Ключові теми заходу: 
• Вітаміни та дієтичні добавки в раціоні дитини
• Дієтичне харчування:
- при захворюваннях печінки
- при ожирінні
- при алергії
- при циліакії 
- при залізодефіциті
 
Початок роботи конференції: 16 квітня року о 10:00. 
 
Реєстрація у заході є обов’язковою!
 
Вартість участі у заході в режимі онлайн – трансляції складає 200,00 грн. та гарантує Вам доступ для перегляду протягом 7 днів після закінчення та сертифікат (20 балів  балів згідно «Наказу МОЗ України від 22.02.2019 № 446 "Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів").
 
Кожний учасник отримає на e-mail лист з інструкцією щодо підключення до онлайн – трансляції. 
 
З повагою,
Організаційний комітет 
Детальну інформацію Ви можете отримати за  телефоном +38 044 469 11 40
 
Персональні дані, що містяться в цій Анкеті, надані добровільно суб'єктом персональних даних для обробки і використання в професійній діяльності ТОВ «ПРОСТІР» відповідно до Статуту: введення, зберігання, уточнення, для доставки суб'єкту даних поштової кореспонденції, електронної пошти, sms-повідомлень, блокування і знищення. Заповнення даної форми є згодою суб'єкта на використання і обробку його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010 Якщо у Вас виникли запитання, просимо Вас передзвонити по телефону +38 044 469-11-40